Přihlášení do stránek
Jak objednat, zaplatit, převzít a použít dárkový poukaz

Jak objednat

 

 

 

 

 

 

Dárkový poukaz Vám vystavíme na počkání přímo v naší provozovně, lze jej ale objednat i telefonicky na 722 000 723 nebo 324 14 13 12. K dispozici Vám je také naše e-mailová adresa info@masazevlasim.cz, kam nám můžete objednávku zaslat. Do objednávky prosím uveďte jméno a příjmení osoby, kterou máte v úmyslu obdarovat a částku, na kterou má být poukaz vystaven. Nezapomeňte také připojit své kontaktní údaje, abychom se s Vámi v případě potřeby mohli spojit.

 

Doprava a platba

 

 

 

 

 

Osobní převzetí

 

 

 

Po telefonické dohodě si můžete poukaz vyzvednout osobně v naší provozovně. Platba v hotovosti při převzetí.

 

Zaslání e-mailem

 

 

 

Po domluvě Vám objednaný dárkový poukaz zašleme elektronicky na předem určenou e-mailovou adresu, spolu s fakturou, na které naleznete údaje pro provedení platby.
Tuto variantu doporučujeme v případě, že sháníte dárek na poslední chvíli, nečekáme na Vaší platbu, poukaz odesíláme okamžitě, kód uvedený na poukazu však začne platit až v momentě připsání platby na náš účet. Možnost zaslání poukazu a faktury na rozdílné e-mailové adresy.

 

Zaslání klasickou poštou

 

 

 

Další možností je zaslání poukazu klasickou poštou jako cenné psaní, platba na dobírku či převodem na účet, stejný postup jako v případě zaslání e-mailem, rozdíl je pouze v tom, že u tohoto způsobu dopravy účtujeme poštovné. u objednávek v hodnotě do 2000 Kč je to 50 Kč, u objednávek v hodnotě 2000 a vyšší je poštovné zdarma.

 

 

Jak použít

 

Dárkovým poukazem můžete opakovaně platit za služby Masážního salonu Portafortuna a to až do vyčerpání jeho celkové hodnoty. Při platbě za služby stačí sdělit uvedený devítimístný kód. Bude-li částka za zakoupené zboží a služby nižší, než aktuální hodnota poukazu, bude tato částka odečtena z aktuální hodnoty poukazu. Bude-li však tato částka vyšší, lze poukaz použít k úhradě a výsledná cena se pak o aktuální  hodnotu poukazu sníží.

Pro zjištění aktuální hodnoty Vašeho poukazu nám zašlete sms s kódem tohoto poukazu na telefonní číslo 722 000 723 a my Vám obratem zašleme textovou zprávu s odpovědí.
Na poukazech je také uvedené datum, do kterého je třeba poukaz vyčerpat. Od vystavení poukazu máte na jeho využití minimálně tři měsíce. Každých 250 Kč hodnoty poukazu znamená měsíc platnosti. Znamená to, že např. poukaz v hodnotě 1000 Kč bude mít délku platnosti čtyři měsíce, poukaz v hodnotě 1500 Kč bude platný půl roku.

 

Upozornění
Platnost poukazů je časově omezena. Do uvedeného data doporučujeme hodnotu poukazu vyčerpat. Peníze za nevyužité poukazy nevracíme. Po dohodě je však možné platnost poukazu prodloužit. Kód poukazu udržujte v tajnosti, předejdete tak možnému zneužití.

 

Tipy pro nové návštěvníky stránek

Každý měsíc pro Vás připravujeme novou akci.
Sledujte novinky, ať Vám nic neuteče!