Přihlášení do stránek
Novinky
Napsal uživatel Petr Schnaubelt   

 

Vážení zákazníci,
vzhledem k našemu současnému vytížení nebyly tyto stránky nějakou dobu aktualizovány, za což se Vám všem velice omlouvám. Během této doby došlo k jistým změnám, kterých si již někteří z vás stačili všimnout. Tou nejzásadnější bylo přemístění provozovny z původní adresy Jana Masaryka 1300, do nových prostor na adrese Lidická 301 (místní znají pod názvem Varšavan).

Další změnou bylo, že se nám v září narodil syn a z tohoto důvodu jsme byli nuceni dočasně pozastavit poskytování některých služeb. Od Nového roku nabídku služeb plně obnovíme, takže se budete opět moci těšit na masáž lávovými kameny, manuální lymfodrenáž a indickou masáž hlavy. Třetí změnou je fakt, že jsme pro nedostatečný zájem z nabídky služeb vyřadili havajskou masáž. Nezoufejte ale, v roce 2017 máme v plánu rozšířit nabídku o několik novinek. O co přesně, o tom budeme informovat průběžně během roku. Prozradím ale, že ta první bude vonět po čokoládě a měla by se v nabídce objevit nejpozději začátkem února.
Do konce roku sice ještě několik dní zbývá a i když to nemám ve zvyku, dám si novoroční předsevzetí, že si najdu více času na správu webovek a aktualizaci stránky na facebooku.
Věřím, že vánoční období je pro většinu z vás čas klidu a odpočinku, tak odpočívejte, čeká nás perný rok, do kterého vám všem přeji hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Aktualizováno Pondělí, 26 Prosinec 2016 12:35
 

Tipy pro nové návštěvníky stránek

 Jsme na Facebooku!
Nově s námi můžete komunikovat prostřednictvím Facebooku:

www.facebook.com/msportafortuna

Staňte se naším fanouškem a nic Vám neuteče.