Přihlášení do stránek
3+1 masáž zdarma (Bonus 33%)


Balíček 3+1 masáž zdarma (bonus 33%)

Když se řekne balíček, některým se možná vybaví dárkový koš plný dobrot, ale také věcí, o které nikdo nestojí a které by byly  samostatně neprodejné. Ano, někdy to tak opravdu je, ale náš balíček je jiný! Můžete si do něj poskládat takové služby, o které máte zájem a ještě je získat za zvýhodněnou cenu!
Balíček lze pořídit i jako dárek!

 • Určeno všem, kteří péči o své zdraví neberou na lehkou váhu, chtějí náš salon navštěvovat pravidelně a zároveň ušetřit.

 • Podmíněno platbou předem a stanovením čtyř závazných termínů návštěv v následujících třiceti dnech.


Příklady toho, jak to funguje:

a) 3+1 masáž zdarma
Dejme tomu, že jste klient, který má zájem o pravidelnou masáž zad a šíje jednou týdně. To znamená, že náš salon plánujete navštívit čtyřikrát během jednoho měsíce. V tomto případě Vás jedna návštěva našeho salonu vyjde na 200 Kč, což je 800 Kč za měsíc. Domluvíme-li se však, že budete docházet pravidelně třeba každé úterý v devět hodin, zaplatíte za tyto čtyři masáže předem celkem 600 Kč. Ušetříte tak 200 Kč oproti běžné ceně.

b) Různé služby v balíčku (bonus 33%)
Dejme tomu, že chcete docházet na masáž jednou týdně a chcete nakombinovat různé služby, jednou masáž lávovými kameny (500 Kč)), jednou masáž zad a šíje (200 Kč), jednou masáž dolních končetin (250 Kč) a jednou reflexní masáž chodidel (250 Kč). To není vůbec žádný problém. Jen sečteme ceny za jednotlivé položky (500 +200 +250 +250) a výsledek 1200 vynásobíme krát 0,75. Výsledná cena, kterou po přepočtení za zvolený balíček zaplatíte, tedy nebude 1200 Kč, ale 900 Kč.


FAQ neboli ČKD

 • Otázka: Proč je nutné závazné stanovení termínů předem?

 • Odpověď: Vy získáte jistotu rezervace vybraných termínů až 30 dní předem a my zase přehled volné kapacity v tomto období pro ostatní klienty.

 • Otázka: Když zjistím, že se mi to v předem zvoleném termínu nehodí, je možné jej změnit?

 • Odpověď: Ano, nestává-li se to příliš často, ve vyjimečných případech to možné je. Čím dříve nás ale o takové změně předem informujete, tím lépe. Zpětné informování typu "Včera jsem to nestihl... Bylo by to možné přesunout na jindy?" neakceptujeme.

 • Otázka: Je možné namíchat si v balíčku 3+1 masáž zdarma různé služby?

 • Odpověď: Ano, bez problémů. Součet cen za jednotlivé služby vynásobíme krát 0,75 a získáme tak výslednou cenu balíčku.

 • Otázka: Lze pro jednotlivé služby zvolit různé termíny?

 • Odpověď: Ano, samozřejmě, záleží jen na Vás kdy budete mít čas a na naší volné kapacitě ve Vámi požadovaném termínu.

 • Otázka: Mohu tento balíček zakoupit jako dárek?

 • Odpověď: Ano, pokud máte alespoň představu o službách, které chcete do balíčku vložit. Termíny lze doplnit později po domluvě s obdarovanou/obdarovaným.

 

 

Tipy pro nové návštěvníky stránek

 Jsme na Facebooku!
Nově s námi můžete komunikovat prostřednictvím Facebooku:

www.facebook.com/msportafortuna

Staňte se naším fanouškem a nic Vám neuteče.